יום שבת, 20 במרץ 2010

הפקת וידאו קמפיין וידאו זמן אמיתי בית הספר לברמנים> בקבוק+שייקר, 6 ברמנים, 12 גגות, עיר בלי הפסקה

הפקת וידאו קמפיין וידאו קורס ברמנים זמן אמיתי משלבת טכניקת גרין סקרין (צילום על רקע מסך ירוק). 6 ברמנים מדריכים בבית הספר לברמנים זמן אמיתי צולמו על רקע גרין סקרין (מסך ירוק) ושולבו בעריכה על גגות תל אביב. הקונספט: זמן אמיתי מעל כולם.

בשיחות מקדימות עם הלקוח: זמן אמיתי בית הספר לברמנים, גובשה האסטרטגיה שהתמקדה בעליונות המקצועית של בית הספר לברמנים זמן אמיתי. כבמאי ועורך תוכן היה חשוב לי להבליט את העליונות של בית הספר לברמנים כבית ספר מוביל בתחומו. בחרתי בגגות תל אביב כרקע וכתפאורה לפעילות הברמנים. היה חשוב לי להוציא את הברמנים מן הסביבה הטבעית שלהם מאחורי הבר ולמקם אותם בנוף אורבני שיעצים ויבליט את אופי הפעילות שלהם. קרדיטים: צלם: קלאודיו שטיינברג, עורך: אורן שמאי, ארטדיירקטור: אבי גורדון, תלת מימד: אילן מנור, ייעוץ מוסיקלי: גדי רז, אולפן גרין סקרין: סאן וידאו, במאי/תסריטאי: אורי ששון, הפקת קמפיין וידאו זמן אמיתי: וידאו פוש


 

יום שלישי, 16 במרץ 2010

סרטוני וידאו, שיווק ויראלי, הכלבים של פדגירי

שיווק ויראלי של סרטוני וידאו יכול להיות משימה לא פשוטה עבור חברות ועסקים. חברת פדגירי יצרנית מזון הכלבים מצאה פתרון מצויין שמוכיח שניתן לשלב בין צילומי איכות למוצר המיועד לכלבים.

כותרת הסרטון מדגישה את החידוש ואת התקדים. SEO-VIDEO מקדם במקביל גם את חברת פדגירי וגם צילומי סלואומויישן בקצב של 1000 פריימים בשניה. אכן חידוש מרענן הפונה לחובבי כלבים ולבעלי כלבים, ללא הבדל גזע או מין. הדגש הוא על איכות הצילום. בצילומי סלומויישן עם קריצה לסגנון סרטוני ביוטי וסרטוני מזון המדגישים את מימד הבריאות וההנאה. הכלבים נראים כמו דוגמנים בסרטון שמפו. שיער הפרווה מבריק ומתבדר ברוח, ממש כמו שיער של דוגמנית מטופחת. צילומי האכילה נראים מגרים ומעוררים תיאבון, כל תנועה מודגשת ומעצימה את חוויית הטעם. בלי מילים, בלי קריינות. חוויה ויזואלית שמצליחה להעביר מסר על מוצר לכלבים טעים ובריא. לכאורה זה נראה סרטון וידאו פשוט, אבל עצם התקדים של ההשוואה בין דוגמניות ודוגמנים לכלבים ממקם את הסרטון בין עשרת סרטונים הוידאו הנצפים ביותר באתר ויראל וידאו צ'ארט. ההבטחה המוכרת והשחוקה של רוב מותגי המזון לכלבים שהמזון המשווק על ידם מטפח את פרוות הכלב ושומר על פרווה מבריקה ובריאה מקבלת טוויסט קטן. החידוש הוא בסגנון. כלבים=דוגמנים. הם מקרינים מראה זוהר ונראים כמו כל כוכב או דוגמן בפרסומת. טכניקת הסלואומויישן מעצימה את המסר ומעבירה ללא מילים את תחושת הבריאות שהמוצר מקרין. פדגירי מוכיחה באמצעות הסרטון שאפשר להקרין איכות בסרטון ויראלי, מבלי לפגוע בפוטנציאל השיווק הויראלי של סרטון הוידאו.

 

יום שישי, 12 במרץ 2010

ניר שי ארכיטקט אתרים SEO האתר החדש

ניר שי ארכיטקט אתרים SEO האתר החדש. סקירת אתר חדש של ניר שי אחד מאנשי האינטרנט האהובים עלי. אני חייב להודות שאני כבר משוחד. אני מכיר את ניר ומוקיר אותו בעיקר בגלל היכולת המופלאה לדבר על אינטרנט בשפה שכל אחד מבין. האתר החדש של ניר שי ארכיטקט אתרים בנוי עם ממשק חכם וידידותי ומציע סדרת שירותים במגוון תחומים באינטרנט. יש מעט מאוד אתרים שמציעים לך מגוון עצום של מאמרים חכמים משולבים עם קבלות על ביצועים בשטח. ניר הוא אשף גוגל. בעל מקצוע שכיף לדבר איתו על קידום או על ארכיטקטורה של אתר מבלי ללכת לאיבוד בים מושגים בלתי מובנים בעליל. זו גדולה בעיני. ניר מתמחה בארכיטקטורה של אתרים, בניה נכונה של אתר תוך התמקדות בצרכים הרלוונטיים של הגולש ובתאימות לתחום הפעילות של האתר. כבר כתבתי כאן שאני משוחד, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים לבחון את האתר שלו בעצמכם ולגלות עד כמה האיש מבין בקידום, בניהול דיאלוג מול גוגל ובעיקר בפיתוח ממשקי משתמש חכמים וידידותיים.קחו לדוגמא את הרעיון המתבסס על ממשק משתמש הבנוי מ- 4 כדורים בצבעי גוגל ואשר מציג את 4 תחומי ההתמחות של האתר: קידום אתרים, בניית אתרים, עיצוב אתרים וארכיטקט אתרים. במבחן שלב הנחיתה בדף הבית של האתר, אתה נשאר בין היתר בגלל הפשטות והמיקוד. יש כאן את כל מה שאתה מחפש. עכשיו רק נשאר לגלות את זה בעצמך. המבחן האמיתי של כל אתר מהסוג הזה הוא היכולת לשכנע אותך שמדובר באתר מקצועני, בלי פירוטכניקה, בלי התפלספות מיותרת. Less is more. במילה אחת אהבתי, בשתי מילים אהבתי מאוד.