יום שבת, 16 בינואר 2010

הפקת וידאו פיתוח תוכן> בלוג וידאו באינטרנט זמן אמיתי

הפקת וידאו פיתוח תוכן וידאו פוש, בלוג וידאו באינטרנט זמן אמיתי, הוא הזדמנות מצויינת לפיתוח פלטפורמת פרסום באינטרנט באמצעות בלוג המשלב פרסום, מיתוג, הפקת וידאו, באנרים, יומני מדריכים בקורס ברמנים של זמן אמיתי, כתבות, מאמרים, טיפים, ותוכן וידאו רלוונטי ללקוחות זמן אמיתי.

צוות התוכן של וידאו פוש בחר בפלטפורמה של בלוגר כדי לפרסם את זמן אמיתי באינטרנט. היתרונות בשימוש בפלטפורמה הם בעיקר מן ההיבט של קידום באינטרנט. זהו מוצר של גוגל ולכן הזמן הנדרש לאנדקס את הבלוג הוא קצר יותר. לאחר חודש של פעילות, בלוג וידאו זמן אמיתי הופיע בדף הראשון של גוגל במילת מפתח זמן אמיתי. בלוג וידאו זמן אמיתי נועד לשמש כפלטפורמה לפעילות וידאו של זמן אמיתי ברשת. באמצעות הצבת סרטוני וידאו באתר יוטיוב. מהרגע שהסרטונים מוצבים באתר יוטיוב ניתן למשוך אותם ולהציב אותם בבלוג וידאו זמן אמיתי ללא כל מגבלה. אני מאמין ששילוב בין פלטפורמות של גוגל בפרסום חינמי מהווה יתרון בולט עבור לקוחות וחברות שמעונייינות להשיג תוצאות הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. השילוב בין טקסט לבין תכני וידאו מעשיר את התוכן בבלוג ומאפשר לגולש ליהנות מבלוג ממותג עשיר במידע רלוונטי.האתגר העצום בקידום בלוג וידאו זמן אמיתי נעוץ ביכולת לקדם את הבלוג כמעט ללא קישורים. הבלוג מתבסס על תוכן בלבד. תוכן רלוונטי לגולש ממוקד מילות מפתח ותוכן וידאו המהווה נקודת עוגן חשובה בתוצאות החיפוש של גוגל בגלל הסינכרוניזציה בין מנועי החיפוש של גוגל ויוטיוב. בטווח של חצי שנה, ניתן להתמקם כמעט בכל מילת מפתח רלוונטית ועל ידי כך לסייע לזמן אמיתי בית הספר לברמנים במהלכי השיווק של קורס ברמנים, סדנאות, ימי כיף לעובדים ולמנהלים, מועדון הברמנים ועוד מגוון פעילויות המחייבות נוכחות רשתית בכל מילות המפתח הרלוונטיות. 

תגובה 1:

  1. יצירת וידאו מעניין דורש קודם כל דמיון מפותח, ראש יצירתי ומאתגר. היום עם כל הטכנולוגיה המפותחת די קשה להמציא משהו מעניין שלא הומצא לפני.

    השבמחק