יום ראשון, 1 בנובמבר 2015

הפקת סרטוני תדמית שמדברים בשפה של האינטרנט מאמר למשווקים בפייסבוק ובגוגל


הפקת סרטוני תדמית עם יחס המרה גבוה שמדברים בשפה של האינטרנט. האם המפיק שבחרתם מכיר את ההבדלים בין פייסבוק ליוטיוב? איך נראה סרטון וידאו שמדבר בשפה של האינטרנט? כמו הסרטון הזה שלפניכם. קליט, טרנדי, פשוט, משדר אמינות ומצליח למכור את המוצר, המסר או השירות שלכם. פייסבוק מאפשר שידור סרטונים באופן אוטומטי ללא סאונד. זה אומר, שהסרטון צריך להיות מספיק מעניין כדי לגרום לגולש לצפות בסרטון. סרטוני וידאו ביוטיוב עובדים באופן שונה. הם פונים לקהל יעד שמחפש נושא מסויים ומוצא סרטון שהוא מעוניין לצפות בו. פייסבוק עובד על עיקרון דחיפה ויוטיוב וגוגל עובדים על עיקרון משיכה. מרחב התימרון בין שני הסרטונים אינו זהה. יש מעט מאוד חברות הפקה שיודעות ומכירות בהבדלים. בוידאו פוש מכירים את ההבדלים בין הפלטפורמות השונות ויודעים אפיין וליצור סרטוני תדמית לכל מטרה. 

האם המעצבים שעובדים על הסרטון שלכם מצליחים לאפיין אותו במיוחד לקהל היעד שלכם? בדרך כלל שאתם יוצאים להליך החיפוש אחר המפיק המתאים אתם מתמקדים רק במחיר הסרטון. התוצאה, מפיקי וידאו שמציעים לכם את המחיר הנמוך ביותר, בלי להתאים עבורכם סרטון ממוקד ברמת הסיפור שמתאים לקהל היעד שלכם. קהל היעד שלכם מכתיב את אופיו של הסרטון. מוידאו קליפ צעיר וטרנדי, לסרטון שפונה לקהל יעד מתוחכם שמחפש מידע רלוונטי אודות המותג, המוצר או השירות שאתם מציעים בסרטון. ההבדלים האלה מחייבים הבנה בשפת הקולנוע, כבסיס ראשוני. ומה שעוד יותר חשוב, הבנה לעומק בהבדלים שבין השפות השונות באינטרנט וחוץ לאינטרנט. סרטון לאינטרנט לא דומה לסרטון בתערוכה. לא ברמת האיכות המשודרת ולא ברמת השפה. סרטון לאינטרנט יוקרן בדרך כלל על מסך סמרטפון וסרטון לתערוכה יוקרן על מסך ענק. מה שמחייב סגנון בימוי שונה. 

וידאו פוש צברו ניסיון רב הפקת תוכן וידאו לאינטרנט: סרטוני תדמית, סרטוני פרסומת, סרטוני מוצר, סרטונים לתערוכות, סרטוני שיווק, סרטונים לדף הבית, סרטונים לדף נחיתה, סרטונים למיני-סייט ועוד. היקף התקציבים כבר חצה את רף עשרה מיליון שקלים, וזה אומר, ניסיון שמאפשר לכם לקבל סרטון איכותי ברמה הגבוהה ביותר. 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה