יום חמישי, 3 בדצמבר 2015

בלי פאניקה, הפקת סרטון תדמית בראש שקט. אנחנו היחידים שמחזירים לך כסף. לא אהבת לא שילמת
באנו לשנות את השיטה. באנו להציע לכם פתרון שיסייע לך להשקיע בסרטוני וידאו באינטרנט ללא חשש. מהפכה בהפקת סרטוני תדמית. מהיום, כבר לא צריך לחשוש מהפקת סרטוני תדמית. שיטת הפקה חדשנית מציעה לכם בטחונות בכל שלב ושלב של ההפקה. הפקת סרטוני תדמית עם תעודת ביטוח. כן אנחנו יודעים, הענף הזה פרוץ. ואנחנו רוצים להכניס קצת סדר לתחום הזה. אין לנו בעיה לתת לכם התחייבות להחזר כספי. אין לנו בעיה לעבוד אתכם בשיטה שמבטיחה לכם איכות ונאותות הפקה בכל מסגרת תקציב. כי זה מה שחשוב בהפקת סרטוני וידאו. רוצים תעודת ביטוח? קיבלתם. למה כי אנחנו מאמינים שלא נאכזב אתכם. אנחנו מאמינים שמגיע לכם להיות רגועים לאורך שלבי העבודה איתנו. זאת הסיבה שיצרנו עבורכם שיטת הפקה ייחודית שמאפשרת לכם לעבוד איתנו בראש שקט. שיטה מסודרת שמכתיבה איכות לאורך כל שלבי ההפקה. עכשיו גם אתם יודעים למה לקוחות אוהבים לעבוד איתנו?


קבלו חמש סיבות טובות לעבוד איתנו. סיבה ראשונה: יש לנו ניסיון מצטבר בהפקות וידאו בשווי של למעלה מעשרה מיליון שקלים. עבדנו עם החברות המובילות במשק. אנחנו עובדים עם מותגים ישראלים ובינלאומים. סיבה שניה: אצלנו תקבלו הפקה יד ראשונה. בלי מתווכים. בלי קומבינות. בלי שטיקים, בלי כוכביות. אנחנו מאמינים במחיר שנובע מהעסקה ישירה של בעלי מקצוע ויכולת לתכנן הפקה באיכות גבוהה ובמחירים סבירים. סיבה שלישית: אנחנו מעסיקים את הצוותים הכי טובים. במאים, תסריטאים, צלמים, עורכי וידאו ומעצבים הכי טובים בשוק. המטרה שלנו היא לשרת את ההפקה בדרך הטובה ביותר. בלי הנחות, בלי קיצורי דרך. נעשה הכל כדי למקסם כל שקל שמיועד להפקה. סיבה רביעית: אנחנו יודעים ליצור סרטוני וידאו עם יחס המרה גבוה. וזאת הסיבה שהסרטונים שלנו מוכרים בלי הפסקה. הסרטונים שאנחנו מפיקים מכילים קוד גנטי. הקוד הזה אמור לשדר ללקוח הנעה לפעולה. אין סרטון ללא מטרה. לכל סרטון יש יעד וכמובן יכולת להחזיר את ההשקעה. אנחנו יודעים ליצור סרטוני וידאו לכל מטרה, שעובדים עבור העסק שלכם 24/7. אנחנו יודעים לפתח ולהפיק את סוכני המכירות הממוקדים ביותר באינטרנט. בכל מילת מפתח.

סיבה חמישית: אנחנו מתחייבים ליצור עבורכם הליך הפקת סרטונים מקורי, בולט ואפקטיבי במחיר מצויין. אנחנו לא חוזרים על אותו פתרון שוב ושוב. מדובר בעסק שלכם. באסטרטגיה השיווקית שלכם. חשוב לנו למצוא פתרון שיצליח להתמודד בהצלחה עם כל היעדים השיווקיים של העסק או השירות שאתם מוכרים. ועוד סיבה שלא חשבתם עליה. אם לא תהיו מרוצים, תקבלו את כל הכסף בחזרה. כן, כן, את כל הכסף בחזרה. כדי שאתם תוכלו להזמין סרטון בראש שקט. רוצים לעבוד איתנו? צרו קשר עוד היום ותתחילו להרוויח. וידאו פוש, מחברים בין עסקים ללקוחות באינטרנט

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה