יום רביעי, 5 בינואר 2011

חנות משקפיים | חנות משקפיים קטנה ומטריפה, ערוץ וידאו לעסקים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

חנות משקפיים חנות משקפיים קטנה ומטריפה. ערוץ וידאו לעסקים. דמיינו את נקודת המכירה שלכם באינטרנט, עכשיו דמיינו אותה ביוטיוב בוידאו. למתבונן מן הצד, זה נראה כמו חנות משקפיים בוידאו. סרטוני החברה מוצגים ברשימות מסודרות בתוך הערוץ. מקוטלגים ומאורגנים על בסיס מילות מפתח. לא מדובר בחנות משקפיים אחת. מדובר ברשת אופטיקה מובילה ומקצועית שהקימה ערוץ וידאו ביוטיוב. בערוץ הוידאו תוכלו למצוא סרטוני הדלפות מישיבות הנהלה, לצד סרטוני מוצר קצביים שעושים חשק לקנות משקפיים. סרטוני תדמית שמספרים את סיפורה של הרשת בקלילות ובהומור.
חנות משקפיים בוידאו, הדרך המומלצת להגיע ללקוח. אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אז כמה מילים לדעתכם שווה סרטון וידאו? את מה שתרצו לומר באריכות באמצעות טקסטים כתובים, יצליח לבטא סרטון וידאו בשיא הפשטות. זה מה שקורה בערוץ המשקפיים ביוטיוב. הגולש צופה בסרטונים שחלקם צולמו בחנות משקפיים וחלקם צולמו במשרדי רשת האופטיקה ולומד להכיר את החברה ואת המנהלים שעומדים בראשה. בערוץ הוידאו מוצגים סרטונים עם הומור שמעניקים לכל גולש הזדמנות להכיר היכרות אינטימית את הרשת. חנות משקפיים ביוטיוב, לא חייבת להוביל למכירה כבר בשבוע הראשון. היא יכולה להיות שם, להתמקם במילות מפתח רלוונטיות בגוגל וביוטיוב ולשפר את הנוכחות הרשתית של החברה באינטרנט.


תגובה 1:

  1. משקפי שמש ממש יפים! אני כבר בדרך אליכם.

    משקפיים בהחלט לא כדאי לרכוש בכל מקום אלא רק בחנויות שבאמת מתמחות בהרכבת משקפיים, תיקונים, בחירת עדשות ובדיקות ראייה. חנויות משקפיים טובות נותנות שירות הרבה יותר טוב וכמעט תמיד גם זול יותר.

    השבמחק